Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

0 PLN

Odstąpię lokal gastronomiczny

  • Dodane: 10 lutego 2016 09:19
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Odstąpię lokal gastronomiczny w Świdnicy w ścisłym centrum miasta – Rynek, w zabytkowej kamienicy, w XV wieku była tam gospoda oraz warzelnia piwa, w późniejszym okresie drukarnia.

Lokal przystosowany do pełnej gastronomii. Składa się z sali konsumpcyjnej, toalety dla gości, zaplecza gospodarczego, pomieszczeń socjalnych (szatnia dla pracowników z prysznicem, toaleta), zmywalni, kuchni głównej otwartej na salę sprzedażową, przygotowalni brudnej i czystej. Łączna powierzchnia to ok. 110m2.

Do lokalu przynależy również piwnica (poziomy są ze sobą połączone) z dwiema dużymi salami. Jedna z nich została przygotowana na kuchnię (woda, kanalizacja, oświetlenie, instalacja gazowa, wentylacja mechaniczna), na ścianach i podłodze zostały położone płytki ceramiczne. Istnieje możliwość połączenia dwóch sal ze sobą i zrobienia jednej bardzo dużej i przestronnej kuchni. W piwnicy znajduje się również toaleta i magazynek. Powierzchnia użytkowa to ok. 80m2.

W lokalu zostały wymienione wszystkie instalacje i podłączenia. Lokal ma wszystkie niezbędne pozwolenia od sanepidu, konserwatora zabytków i inne.

Kuchnia wyposażona jest w:
– wentylację mechaniczną i grawitacyjną
– okap kuchenny robiony na zamówienie
– stół roboczy ze stali nierdzewnej z trzema zlewozmywakami kuchennymi ( w tym basen głęboki do mycia sprzętu kuchennego, basen średni oraz umywalkę do rąk), robiony na zamówienie
– dwie lodówki gastronomiczne z kamiennymi blatami
– stół roboczy
– bemar grzewczy duży z półką dolną i górną
– 2 frytownice
– grill gazowy
– kuchenkę gazową
– grill kontaktowy
– opiekacz
– bemar mały
– 2 kuchenki mikrofalowe
– stelaż pod sprzęty z szafką
– lodówkę dużą na napoje

Zmywalnia została wykonana na zamówienie ze stali nierdzewnej, basen głęboki do mycia naczyń oraz umywalka do rąk, zmywarko-wyparzarka gastronomiczna. Pozostałe pomieszczenia wyposażone w blaty, umywalki, lodówka na mięso i ryby, lodówka na jajka + naświetlacz UV do jajek. Przed lokalem istnieje możliwość instalacji ogródka piwnego sezonowego lub całorocznego. Lokal posiada również przestronne patio, które może być wykorzystane na działalność gastronomiczną.

Cena odstępnego zawiera również wyposażenie takie jak: zastawa porcelanowa, szklanki, sztućce i inne wyposażenie baru oraz kompletny ogródek piwny.

Czynsz za lokal – 4500 zł

Kontakt: 501 726 492

ID Ogłoszenia: 37856bb0087ac4f9

Brak Tagów

396 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj